Jak na iMovie

Připravil Martin Světlík

Online kurz
Osobní konzultace

Společně s tímto webem, na kterém vás srdečně vítám, byl spuštěn i bezplatný online kurz Jak na iMovie, který je dostupný na platformě YouTube.

Jak web, tak i online kurz, jsou zatím na samotném začátku a budou se postupem času rozšiřovat o další obsah.

Prioritou budou právě videa na mém YouTube kanálu. Pokud se vám budou první díly líbit, určitě nezapomeňte kanál odebírat, aby vám nový obsah neunikl.

Cílem Jak na iMovie je srozumitelnou formou přiblížit střih videa širokému spektru uživatelů. Z mé zkušenosti je střih videa často zastřešen do spousty mýtu a nejasností a řada lidí se do něj kvůli obavám ze složitosti vůbec nepustí.

iMovie je pak aplikace postavená právě na tom, aby videa dokázal stříhat opravdu každý. Nenabízí přehršel funkcí, nezahlcuje uživatele celou řadou hejblátek a ty profesionální nástroje převádí do srozumitelné formy.

V tomto duchu bych i já rád zbořil mýty o složitosti střihu videa a nabídl srozumitelné a jasné tipy a triky zaměřené právě na iMovie.

Pokud vás cokoli napadne, pište mi prosím na martinsvetlik@mac.com. Budu rád za jakoukoli zpětnou vazbu a podněty pro další rozvoj.

Martin Světlík

Online kurz zdarma

Připravil jsem kompletní online kurz Jak na iMovie. A to nejlepší? Je ke zhlédnutí zcela zdarma!

Chci se podívat

Individuální konzultace

Nabízím individuální konzultace a školení zaměřené na všechny produkty společnosti Apple.

Více informací

Jak na iMovie

Online kurz
Konzultace